Malá Hraštice – Jince 7:0 (4:0)

03.05.2012 13:22

Jince, předposlední tým v tabulce naší soutěže, k nám přijel oslabený o své starší hráče, proto se hrálo po většinu času na jednu bránu. Naši žáci, kteří měli dobrou motivaci v podobě utkání ligového poháru ČP Sparta – Olomouc, nakonec přehráli svého soupeře 7:0

Hned od začátku utkání bylo vidět, kdo chce utkání vyhrát. Trenéři vyzkoušeli nový útočný herní systém 2-3-2, s větší podporou v útoku, oproti předchozím utkáním. Možná nám i přispěl velmi laxní přístup jindy dobrého brankáře hostí, který přijel spíše na výlet, než chytat. Skóre otevřel David Svatoš po úniku z pravé strany. Další branku vstřelil po rohovém kopu Michal Šiška, který si dobře naběhl na centr. Třetí gól přidal Lampír, čtvrtý Koc, po tečované střele Jineckého beka. Poločas byl tedy 4:0

V druhém poločase jsme pokračovali ve stejném tempu, první branku druhého poločasu vstřelil hlavou Lampír, který si dobře naběhl na centr z pravé strany. Šestý gól v utkání vstřelil napodruhé z dorážky dobře hrající Svatoš a skóre uzavřel Koc. Soupeř se nedostal ani do žádného nebezpečného zakončení, tak si náš brankář Patrik Sysel v klidu pohlídal svoji první vychytanou nulu na jaře. Konečný stav 7:0.

Sestava: Sysel – Blažek, Zoček, Hlávka, Kolouch, Svatoš, Vildmon, Dvořák, Vostárek J., Vostárek P., Holec, Koc, Šiška, Lampír, Kočí, Medek

Branky: Svatoš 2x, Lampír 2x, Koc 2x, Šiška