Malá Hraštice - Hluboš 3:1 (2:1)

11.04.2012 07:59

Vítězný vstup do jarní části soutěže zaznamenali také naši žáci. Soupeř ze spodu tabulky nás ale dokázal pěkně potrápit.

V utkání, kde jsme měli povětšinu času herní převahu, jsme se často nedokázali gólově prosadit, a tak šla do vedení Hluboš už v sedmé minutě po samostatném úniku a zakončení jejich obránce. To ale nic nezměnilo na vývoji hry, stále jsme dobře kombinovali a drželi míč na svých kopačkách a tak netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Po faulu na hranici velkého vápna skóroval z přímého kopu Lukáš Vildmon. Náš tlak dále sílil, ovšem málo jsme se dostávali do zakončení, a když už, tak jsme zakončovali nepřesně. Branku se nám povedlo vstřelit až pět minut před poločasem, po pěkné akci a konečně přesné střele Jakuba Vostárka jsme šli před poločasem do vedení.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, ze hry jsme měli víc, ale stále jsme nedokázali prosadit v koncovce. Postupem času začali Hlubošští hrát více a více na brejky, často dokázali využít zaváhání našich krajních obránců a vytvořit si tak slibné šance. Často musel celou situaci zachraňovat dobře hrající stoper Petr Holec a když už ani on soupeři nezabránil, blýskl se několika skvělými zákroky brankář Patrik Sysel. Když Hluboš neproměnila svoji největší šanci pět minut před koncem, dokázali jsme vstřelit uklidňující branku. Po levé straně utekl kapitán Josef Koc a přesnou střelou k tyči pečetil skóre na konečných 3:1. Zaznamenali jsme tedy zasloužené, ale vydřené vítězství v prvním jarním utkání.

Branky: Vildmon, J. Vostárek, Koc

Sestava: Sysel – Holec, Šiška, Zoček, Hlávka, Kolouch – J. Vostárek, P. Vostárek, Vildmon, Svatoš – Koc, Pavlis, Lampír, Kočí