Malá Hraštice - Dobříš 0:5 (0:3)

14.06.2012 11:17

Poslední domácí zápas jsme odehráli s prvním týmem tabulky – MFK Dobříš. Soupeř byl po celé utkání lepším celkem a přes naši snahu dokázal pětkrát skórvat.

Utkání začalo oboustranným „oťukáváním“, postupem času ale Dobříš přebrala veškerou iniciativu nad utkáním a bylo jen otázkou času kdy vstřelí branku. Ta přišla relativně brzy a druhá na sebe nenechala dlouho čekat, takže jsem už v desáté minutě prohrávali 2:0. Náznaky našich brejkových situací dokázala v klidu řešit obrana hostů, takže jsme se v prvním poločase ani nedokázali dostat do pořádného zakončení. Výjimkou byl nacvičený signál z rohu, který nám ale opět nevyšel. Do poločasu jsme dostali ještě jednu branku, v ostatních situacích nás podržel náš brankář.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s ofenzivnějším rozestavením a aktivněji než v prvním dějství. Občas jsme se dokázali i prosadit do zakončení, ale většinou jsme jednali nepřesně a zbrkle. Neproměnili jsme ani největší šanci, samostatný nájezd Dvořáka. Za druhý poločas jsme inkasovali ještě dvakrát a od většího přídělu nás zachránil jen výborný Zoček v bráně, který předvedl několik skvělých zákroků.

Sestava: Zoček, Blažek, Šiška, Vildmon, Hlávka, Kolouch, Vostárek J., Vostárek P., Svatoš, Koc, Dvořák, Pavlis, Kočí, Medek