Malá Hraštice - Čimelice 0-2 (0-2)

05.10.2011 06:55

Další mistrovské utkání nás čekalo z týmem z Jihočeského kraje, Čimelicemi. Soupeř který na tom byl fyzicky stejně jako my hned od začátku utkání ukázal, kdo bude určovat tempo hry. Po většinu času držel míč na svých kopačkách, skvěle kombinoval, nabíhal si a to vše v pohybu a rychlosti, kterou jsme nestíhali. Po zhruba deseti minutách hry hosté vsítili první branku, po pěkné akci a přesném centru neměl nikým neatakovaný útočník problém přesně zakončit. Po pár minutách jsme inkasovali podruhé, opět vykombinovaná akce na jejímž konci střílel nehlídaný hráč.

Po změně stran jsme se konečně trochu probrali a dá se říct, že celý poločas jsme byli dále skvěle hrajícím Čimelicím vyrovnaným soupeřem. Dařil se nám rychlý přesun z obrany do útoku, takže jsme si vytvořili i slibné šance, ale vyšli jsme střelecky naprázdno. Bohužel, naši útočníci neměli dostatek času na zpracování a zakončení – šikovní obránci hostí je vždy, na rozdíl od našich beků, napadali včas a nenachali nás pořádně vystřelit. Šance hostí už naše obrana společně s brankářem a trochou štěstí zneškodnili a tak zkončil zápas výsledkem prvního poločasu - 2:0.

Sestava: Sysel – Šiška, Dvořák, Hlávka, Zoček, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Vildmon, Koc, Pavlis, Kočí, Lampír