TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Los jaro 2016 - starší žáci

07.04.2016 09:52

Starší žáci 7. - 11. místo ( ročník 2015)

1. kolo ( 1. ) 17.4.2016 14:45

201521BE2B0102
SK Petrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Zduchovice    SO 16.4.2016 14:45

201521BE2B0103
Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice
- TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem  NE
17.4.2016 10:00

2. kolo ( 2. ) 24.4.2016 14:45

201521BE2B0202
Tělovýchovná jednota Zduchovice - Tělocvičná
jednota Sokol Malá Hraštice
   SO 23.4.2016 14:45

201521BE2B0203
TJ Ligmet Milín o.s. - SK Petrovice, z.s. NE 24.4.2016 14:45

3. kolo ( 3. ) 1.5.2016 14:45

201521BE2B0302
Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice
- TJ Ligmet Milín o.s.  NE 1.5.2016 10:00

201521BE2B0303
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem - Tělovýchovná jednota Zduchovice  NE 1.5.2016 14:45

4. kolo ( 4. ) 8.5.2016 14:45

201521BE2B0402
TJ Ligmet Milín o.s. - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem  NE 8.5.2016 14:45

201521BE2B0403
SK Petrovice, z.s. - Tělocvičná jednota
Sokol Malá Hraštice
 SO 7.5.2016
14:45

5. kolo ( 5. ) 15.5.2016 14:45

201521BE2B0502
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem  - SK
Petrovice, z.s. NE 15.5.2016 14:45

201521BE2B0503
Tělovýchovná jednota Zduchovice - TJ Ligmet Milín o.s.  SO 14.5.2016 14:45

6. kolo ( 6. ) 22.5.2016 14:45

201521BE2B0602
Tělovýchovná jednota Zduchovice - SK Petrovice, z.s. SO 21.5.2016 14:45

201521BE2B0603
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem  - Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice  NE 22.5.2016 14:45

7. kolo ( 7. ) 29.5.2016 14:45

201521BE2B0702
Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice
- Tělovýchovná jednota Zduchovice  NE
29.5.2016 10:00

201521BE2B0703
SK Petrovice, z.s. - TJ Ligmet Milín o.s. SO 28.5.2016 14:45

8. kolo ( 8. ) 5.6.2016 14:45

201521BE2B0802
TJ Ligmet Milín o.s. - Tělocvičná
jednota Sokol Malá Hraštice
 NE
5.6.2016 14:45

201521BE2B0803
Tělovýchovná jednota Zduchovice - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, SO 4.6.2016
14:45

9. kolo ( 9. ) 12.6.2016 14:45

201521BE2B0902
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek - TJ Ligmet Milín o.s.  NE 12.6.2016 14:45

201521BE2B0903
Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice
- SK Petrovice, z.s. NE 12.6.2016 10:00

10. kolo ( 10. ) 19.6.2016 14:45

201521BE2B1002
SK Petrovice, z.s. - TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek  SO 18.6.2016 14:45

201521BE2B1003 TJ Ligmet Milín
o.s. - Tělovýchovná jednota Zduchovice  NE
19.6.2016 14:45


Zpět