Letos naposled doma

14.11.2013 14:45

Poslední vystoupení před domácím publikem jsme začali aktivně a hned v úvodu si vytvořili dvě velké šance, obě měl na noze P.Sabon., bohužel skončili neúspěchem jak v předchozích zápasech. Obě naše tutové šance golman hostí ač se štěstím vždy nějakým způsobem zlikvidoval. To naštěstí neplatilo ve třetí šanci, ve které se P.Sabon již nezmýlil a konečně po třech bezbrankových zápasech svítil první gól utkání. Druhý gól vstřelil v polovině prvního poločasu J.Pavlík,který z necelé poloviny hřiště přeloboval brankáře stojícího na velkém vápně. Zdálo se to jako klidný zápas, ale naše obrana si koncem prvního poločasu zbytečně zkomplikovala situaci a dovolili jsme soupeři do konce poločasu vstřelit kontaktní gól.

Druhý poločas začal velkým úsilím hostí změnit stav utkání,ale naopak to byl náš tým,který po  rozehrávce R.Petřiny zaznamenal po druhé v utkání J.Pavlík a vsítil hlavou třetí gól.V zápětí ale opět soupeř snížil na rozdíl jediného gólu po našem nedůrazu na hranici šestnáctky.Nutno ale přiznat,že celý druhý poločas byl soupeř lepší týmem na hřišti v podstatě udával tempo hry.

Nakonec se ale našemu mužstvu podařilo těsný náskok udržet a v posledním domácím utkání vybojovalo cenné 3 body do tabulky.

Malá Hraštice - Pičín 3:2 (2:1)

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý, Souček, Kardinál, Plíva - Měchura (72. Jiráň), Sabon, Pazderka, Petřina - Pavlík (88. Rákosník), Šusta (60. Burian).

Branky: Pavlík 2, Sabon