Krutá prohra

23.08.2010 13:01

Premiéra v soutěži se našemu rezervnímu mužstvu nevydařila. Přesto, že domácímu týmu Kňovic bylo v poli vyrovnaným soupeřem, o výsledku rozhodla vyšší ekfektivita domácích střelců. Co to bylo platné, že jsme si vypracovali řadu slibných příležitostí, když jsme je nedokázali využít! Na nízké produktivitě se podepsalo i to, že jsme nastoupili díky řadě absencí ve slátané sestavě, ve které dokonce chyběli gólmani, takže do branky museli hráči z pole, v prvním poločase J. Mik, v druhém P. Sláma.

Utkání bylo dlouho vyrovnané, jenže přišly chyb našich obránců, kteří byli v odkopech na nerovném terénu nejistí, soupeř toho dokázal hned dvakrát využít. Podobný průběh měl i druhý poločas. Když už to vypadalo na debakl, snížili jsme alespoň na 1-4. J. Vitásek sice penaltu nedal, jenže míč se k němu po perfektním zákroku domácího brankáře naštěstí odrazil a Honza tak napodruhé zkorigoval výsledek.

Branka: J. Vitásek

Sestava: J. Mik - O. Měchura, J. Sauer, J. Zboženský, L. Listík - V. Kardinál, A. Kryšpín (V. Obrmajer), M. Jiráň, T. Krotil - J. Listík (46. P. Sláma), J. Vitásek