Krásná Hora – Malá Hraštice 3:3 (2:1)

24.09.2012 15:02

Premiéru na velké hřiště jsme odehráli na hřišti Krásné Hory, odkud jsme nakonec odvezli bod. Utkání začalo opatrně z obou stran, my jsme hráli především pohledný kombinační fotbal, domácí naopak nakopávali dlouhé míče za každou cenu dopředu, kde si s nimi dokázala poradit naše obrana.

Přibližně v patnácté minutě jsme dostali branku, když se nepohodli naši stopeři, domácí hráč jim sebral míč a proměnil samostatný nájezd. My jsme dokázali odpovědět pět minut poté, kdy si na centr Koce naběhl Šiška a vyrovnal. Pár minut poté se nám povedlo dostat do vedení, když proměnil svůj nájezd Koc. Bohužel jsme dostali branku těsně před poločasem, když po pravé straně utekl krásnohorský záložník, jeho střelu ještě náš brankář chytil, ale na dorážku už byl krátký.

Druhý poločas začali lépe domácí, kterým se povedla deset minut po začátku vstřelit další branka, opět po nedorozumění naší obrany. Poté jsme ale ještě zabrali a dokázali jsme si vytvořit tlak který vygradoval vyrovnávací brankou stopera Koloucha. V útočném fotbale jsme pokračovali nadále a kdybychom proměnili další šance, které jsme si vytvořili, mohli jsme si odvézt více než jeden bod. Především šance Šišky v poslední minutě měla gólové parametry. Protože ale jeho střelu z malého vápna zázračně chytil velký brankář, skončilo utkání remízo 3:3.

Sestava: Sysel – Hlávka V., Holec, Kolouch, Zoček – Svatoš, J. Vostárek, Vildmon, P. Vostárek – Koc, Šiška, střídali: Reisser, Patera, Hlávka M.

Branky: Šiška, Koc, Kolouch