Krásná Hora B vs Nová Ves/Malá Hraštice B

24.08.2015 10:25

Premiéru si v neděli odbylo i naše béčko,které odjelo bojovat o body do Krásné Hory.

Aktivním pojetím hry jsme sice domácí tým do hry pouštěli spíše sporadicky,ale po zaváhání jednou z našich obránců šli domácí po pěkné střele pod břevno do vedení.

Domácí pak převzali iniciativu hry a byli nebezpečnějším mužstvem na hřišti.Tento tlak pominul po standardní situaci kterou P.Sabon s přehledem střelou přes zeď proměnil ve vyrovnávací branku.Ihned po rozehrání se trefil O.Měchura a po rohu a chybě domácí obrany opět P.Sabon,v tomto případě hlavou.

Poločas tedy 1:3 a druhý poločas se spíše jen dohrával.Další branky po hezkých herních kombinacích vstřelil ještě O.Měchura a dve ještě zaznamenal P.Sabon který v tomto utkání zaznamenal celkem 4 branky.

Domácí ke konci zápasu jen upravili stav utkání na 2:6. po ojedinělé šanci ve druhém poločase.

Krásná Hora B - Nová Ves B 2:6 (1:3)

Branky : 36,43,58,86 Sabon , 37 a 80 Měchura

Sestava : Dudič – L.Černý, Plíva, Klement, Pospíšil(Burian) – Spilka (46.Fafejta), Durdil (65.Listík J.),Sabon, Měchura – Holobrada , Sabon