Kovohutě Příbram - TJ Sokol Malá Hraštice 5:2

29.04.2013 10:48

Mužstvo starší přípravky bylo z druhého místa tabulky společně s Kovohutěmi, kteří byli v naší skupině první, nalosováno do jarní části okresní soutěže spolu se Spartakem Příbram A a 1.FK Příbram A, kde odehrajeme 6 zápasů, systémem každý s každým.

1. kolo Kovohutě Příbram - TJ Sokol Malá Hraštice 5:2.

V sobotu 27.4.2013 jsme odehráli první utkání s Kovohutěmi Příbram, kde jsme sice poměrně vysoko prohráli, ale kluci se nemají za co stydět, všichni podali  velmi dobrý a zodpovědný výkon. Po celé řadě omluv nás na zápas odjelo jen 7, tedy s jedním hráčem na střídání.

Po vyrovnaných třetinách 1:1 a 1:0 jsme nezvládli začátek třetí třetiny a obdrželi jsme 3 „slepené“ góly. V závěrečných minutách jsme soupeře dostali pod tlak, ale podařilo se nám pouze zkorigovat výsledek brankou M.Hlávky a třetinu jsme prohráli 3:1.

Sestava: F. Vandas - M. Hlávka, T. Kudrna, L. Pavlis, M. Ruth, S. Slabihoudek, M. Šefl.

Branky: S. Slabihoudek 1x, M.Hlávka 1x.

M.Hnila