Konečně výhra

26.09.2014 07:06

Po celý první poločas si hosté vztvořili jen jedinou brankovou příležitost,kterou ale Z.Dudič v naší brance skvěle chytil.Náš tým byl po celý první poločas lepším týmem,jen jak je naším zvykem,bez gólového zakončení.

To se nám podařilo ihned po změně stran.Dlouhý vhozený aut R.Sojkou do prostoru malého vápna,tam tečoval míč hlavou P.Sabon a my se konečně po dvou zápasech bez vstřelené branky mohli radovat.Druhá branka nenechala na sebe dlouho čekat.Po ataku hostující obrany J.Vitáskem a P.Plívou se míč dostal k druhému jmenovanému a ten v samostatném úniku trochu se stěstím přeloboval brankáře hostí a zvýšil vedení na 2:0.Po této brance si hostující tým vytrvořil jedinou gólovou příležitost,po centru a hlavičce hostujícího útočníka do šibenice.Tu ale Z.Dudič excelentním zákrokem vyrazil a i díky tomuto zákroku podržel náš tým.Třetí branku vstřelil po centru P.Plívy opět P.Sabon,který přesnou a tvrdou hlavičkou nedal sebemenší šanci golnamovi.

Hlavním úspěchem pro náš tým byla bojovnost,kombinační hra a hlavně odhodlání již konečně bodovat.Sice nám v tomto zápase chybělo mnoho opor základní sestavy,ale i ve fotbale někdy platí,že méně je někdy více.

SOBOTA 20.9.

Malá Hraštice A - Krásná Hora A 3:0 (0:0)

Hřiště : Hraštice

Branky : 50. a 75. Sabon, 58. Plíva