Konečně výhra

03.02.2013 19:08

Až čtvrté kolo přineslo na zimním turnaji ve Střešovicích výhru hraštického mužstva. O výsledku s mužstvem Olymp Praha rozhodla především první dvacetipětiminutovka, kdy Středočeši vstřelili hned čtyři góly. Už v 3. minutě se probil do vápna P. Plíva, přihrál J. Pavlíkovi, jeho zblokovaná střela se odrazila zpět k P. Plívovi a ten střelou levačkou k tyči asi z deseti metrů nedal brankáři šanci. Neuteklo ani pět minut a skóre po nezištné přihrávce J. Pavlíka zvyšoval R. Fafejta. A do třetice byl u gólu opět J. Pavlík, který převzal přihrávku před šestnáctkou a utěšenou střelou vymetl horní levý roh soupeřovy branky. Účet prvního poločasu uzavřel znovu R. Fafejta, který využil hrubé chyby obrany a míč pohodlně uklidil do opuštěné branky.

Druhý poločas svou úrovní hodně zaostal za prvním. Hraštičtí nikam nepospíchali, Pražané zase svou kvalitou na zvrat zatím myslet nemohli. A tak na 5-0 zvyšoval M. Jiráň. Jenže reprezentant příbramského okresu pak hodně polevil a umožnil Olympu po trestném kopu a doražené střele snížit skóre o dvě branky. To však bylo vše, co jeho hráči dokázali a v poslední minutě pečetil výsledek po hrubé chybě obrany opět do prázdné branky F. Šusta.

Branky: 8., 24. R. Fafejta, 3. Plíva, 16. Pavlík, 61. Jiráň, 90. Šusta

Sestava: Vitásek - Černý, Klement, Burian, Jiráň - Plíva, Pazderka, Oktávec (65. R.  Fafejta), Šusta  -  Pavlík (40. Hošek), R. Fafejta (46. Křivonoska)