Konečně výhra

16.04.2012 06:43

Za stálého deště a na těžkém terénu konečně naše béčko v neděli zabralo a porazilo poslední tým tabulky - rezervu Kamýka nad Vltavou 3-0.

Náš tým měl po celé utkání převahu, kterou v prvním poločase vyjádřil ale jen jedním gólem. Po dlouhém výkopu našeho brankáře přehodil vyběhnutého gólmana Kamýku  J. Vitásek. Už ale před tím jsme několikrát nebezpečně zaútočili a zejména J. Velík na postu pravého obránce poslal několik nebezpečných centrů do šestnáctky, jenže jsme je nevyužili. A když jasnou šanci asi pět minut před přestávkou nedal ani T. Hošek, který pálil z malého vápna jen do brankáře, šlo se do kabin s hubeným jednobrankovým náskokem.

V druhém poločase soupeř už zcela odpadl, navíc se mu zranil brankář, takže dohrával o deseti, protože neměl nikoho na střídání. Předali jsme ještě dva góly, po rohu z voleje zvýšil V. Kardinál a po zaběhnutí za obranu P. Sabon, dalších několik šancí jsme přitom nevyužili.

Branky: 25. J. Vitásek, 55. V. Kardinál, 71. P. Sabon

Sestava: Dudič - Velík, Sabon, Matějka, L. Listík - V. Kardinál (65. F. Šusta), J. Oktávec (60. T. Krotil), V. Batulka, M. Jiráň - T. Hošek (70. V. Obrmajer), J. Vitásek