Kaňka na závěr

04.03.2012 21:36

Drtivou porážkou 0-9 se suverénní FK Rudnou jsme zakončili naše účinkování v zimním trunaji ve Střešovicích. S ohledem na rozšiřující se marodku, kvůli pracovnímu zaneprázdnění a dalším aktivitám nemohlo nastoupit hned devět hráčů, proto příležitost dostali zejména členové kádru béčka, které doplnili pouze čtyři áčkaři, kteří ovšem hráli většinou na pro ně nezvyklých místech.

To spolu s tím, že se brzo zranili další dva hráči, kteří dohráli jen se sebezapřením, bylo příčinou, proč jsme na našeho soupeře nestačili. Dařilo se nám sice hbité útočníky často vystavovat do ofsajdu, jenže v prvním poločase se jim přeci jenom čtyřikrát podařilo uvolnit a vstřelit góly. Nelze přitom říct, že bychom se jen bránili. Měli jsme také několik slibných šancí, jenže se nám vůbec nedařilo zakončení. Druhý poločas se podobal tomu prvnímu jako vejce vejci jen s tím rozdílem, že soupeř tentokrát přidal dokonce pět gólů.  Naopak my jsme zahodili, co se dalo. T. Hošek promarnil hned tři vyložené šance, M. Robovský, M. Durdil, J. Velík a  P. Plíva po jedné příležitosti. A tak závěr turnaje pro nás skončil velkou kaňkou.

Tu potom poněkud smazala skutečnost, že pořadatelé vyhlásili na závěr našeho brankáře Jana Vitáska nejlepším gólmanem turnaje.

Sestava: J. Měchura - F. Šusta, M. Klement, J. Pavlík, O. Měchura - J. Velík, M. Durdil, P. Plíva, M. Jiráň - M. Robovský, T. Hošek