Jen poločas,pak už jen zmar

21.10.2015 19:45

Dobrá hra v prvním poločase,ačkoli domácí pěknou střelou pod břevno vedli 1:0 ,ale po krásné kombinaci kdy Fanda Knuth svěle našel nabíhajícího Jana Petráka a ten perfektním centrem vyzval ke skórování Ondru Fafejtu.

Od té doby byl náš tým minimálně vyrovnaným týmem , ne-li lepším.Měl více ze hry a vytvořil si nějaké brankové situace.

Druhý poločas ale zastihl náš tým ve špatném rozpoložením a ihned v začátku druhého poločasu domácí opět vstřelili branku kdy naše celé mužstvo vytažené na útočné polovině nechalo zcela osamoceného domácího útočníka aby si na naší polovině udělal co potřeboval a bez problému vsítil rozhodující branku.Poté se krásnými nůžkami trefil další útočník domácích a zhruba po 15 minutách druhého poločasu již nebylo oč hrát.Domácí do konce zápasu ještě dvě branky přidali a naše mužstvo se na nic kloudného nezmohlo.

Ke konci zápasu sice bylo několik dobrých příležitostí ještě minimálně zdramatizovat vývoj,ale bohužel ….

Domácí tým zaslouženě zvítězil.

Dobrý jak výsledkově tak i herně první poločas nás asi trochu dostal do uspokojivého stavu ,že se již nemůže nic přihodit a že si v klidu a bez boje odvezeme minimálně bod nebo dokonce tři.

Mam dojem,že bychom neměli být v našem věku naivní a čekat se vše udělá samo a soupeř se porazí sám….….tak to opravdu není.

DOBŘÍŠ B. vs NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE 5:1 (1:1)
Branky: 33. Ondřej Fafejta

Sestava : Šimek - J. Petrák, Burian,T. Petrák, Jiráň - Slavík(79.Hrvačič), Oktávec, Durdil, Knuth(65.Plíva)  -  Sabon, Fafejta