Jen hokejky chyběly

24.05.2011 06:49

Doslova hokejovým skórem 5-7 skončilo další utkání naší rezervy v Nečíni. Jak je z výsledku patrné, prim hrály útoky, příliš se nebránilo, a tak si diváci přišli na své. Viděli 12 pěkných, ale i slepených gólů. Snad nejkurióznější byl pak ten, když si náš brankář dal hlavou po malé domů vlastence!

Hned první útok domácích skončil gólem. Naše obrana byla snad myšlenkami ještě v kabině, domácím se zdařil ve 3. minutě brejk a bylo to 0-1. Jenže my jsme rychle odpověděli. Po centru M. Jiráně oslavil návrat do našeho dresu po dlouhém zranění R. Fafejta, který hlavičkou skóre srovnal. Jenže pak jsem prakticky celý první poločas vypadli z role, nechali jsme domácí zcela ovládnout vývoj utkání, čemuž bohužel napomohl i slabý výkon našeho brankáře. Teprve za savu 1-5 jsme snížili z penalty M. Jiráněm. Druhý poločas jsme se přeci jenom zlepšili, vyhráli jsme ho 3-1, nastřelili navíc dvě tyče, jenže na víc než na úpravu skóre to už nebylo.

Branky: 6., 67. R. Fafejta, 33. M. Jiráň (pen), 48. Matějka, 58. P. Sochor

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka, L. Listík - T. Krotil, R. Fafejta, M. Pánek, M. Jiráň - V. Kardinál, P. Sochor, střídali J. Pavlík, J. Měchura, V. Obrmajer