Jasná výhra

03.08.2011 22:44

V dalším přípravném utkání zvítězilo naše kombinované mužstvo s béčkem Staré Hutě vysoko 7-3. Úvod patřil našemu týmu, jenže jsme nedali několik slibných příležitostí. Do vedení nás dostal O. Fafejta z trestného kopu, když přízemní střela z dobrých 30 metrů zapadla k pravé tyči překvapeného brankáře. Pak jsme si vybrali slabou čtrthodinku, když naši nedůslednost potrastali domácí hráči dvěma brankami. Zbytek poločasu ale patřil nám a čtyřmi hezkými góly jsme prakticky rozhodli o výsledku.

Druhý poločas už obě mužstva myslela více na útok než na obranu, jenže jak my, tak i domácí zahodili několik slibných příležitostí. Nakonce se nám podařilo dát ještě dva branky. Jednu z nich, z penalty, přitom zaznamenal nejmladší hráč našeho kádru, teprve sedmnáctiletý Tomáš Hošek. Byla to jeho první trefa v našem dresu. Domácí před závěrem ještě výsledek stačili zkorigovat, to však bylo vše, co předvedli. V brance přitom zaskočil M. Jiráň, který si vedl velmi dobře, za obdržené góly nemohl, naopak některým skvělými zákroky zabránil.

Branky: 2x O. Fafejta, 2x P. Sabon, Z. Matějka, M. Stupal, T. Hošek.

Sestava: M. Jiráň - R. Sojka, M. Poláček, O. Fafejta, L. Černý - F. Šusta, Z. Matějka, P. Sabon, P. Plíva - B. Křivonoska, M. Stupal, střídal T. Hošek