Jasná prohra

04.05.2011 11:32

Bez řady hráčů, takže museli vypomoct i unavení členové prvního mužstva, nastoupilo naše béčko proti prvnímu týmu soutěže, rezervě Petrovic. Prohrálo vysoko 1-6, když po nadějném prvním poločase v druhé polovině utkání za svým soupeřem zaostalo.

V prvním poločase se hrál poměrně vyrovnaný zápas. Hosté se představili jako vyspělý tým s řadou velmi dobrých fotbalistů, bylo vidět, že ve vedení soutěže nejsou náhodně, dlouho se však nedokázali vyrovnat s naší aktivní hrou. Nakonec jim pomohly naše dvě chyby v obraně, aby se dostai do dvoubrankového vedení. Naše hráče to nezlomilo a ještě do poločasu se nám podařilo skóre zkorigovat, když se do odraženého míče opřel za šestnáctkou P. Pazderka a utěšenou střelou k pravé tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.

V druhém poločase se zdálo, že se soupeřem budeme držet krok, jenže nás srážely hrubé chyby zejména obránců, kteří několikrát doslova darovali míč soupeři, který toho dokázal využít a začal zvyšovat skóre ve svůj prospěch. Nedařilo se nám ani v útočné fázi, když jsme některé slibné příležitosti, když ne k vyrovnání, tak alespoň ke zkorigování promarnili. Snad největší měl V. Kardinál, který se dostal k míči po chybě brankáře hostů, opuštěná branka na něj doslova zývala, jenže střela našeho hráče šla z necelých dvaceti metrů daleko vedle.

Branka: 35. P. Pazderka

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, D. Grafnetr, V. Batulka, L. Listík - F. Šusta, P. Pazderka, P. Sabon, M. Jiráň (60. J. Měchura) - V. Kardinál (78. M. Kočí), T. Černý (68. L. Černý)