Hořká prohra

13.10.2014 18:16

Jen těžko a objektivně hodnotit tento sobotní zápas.Náš tým vstoupil ale velmi dobře do zápasu.Zhruba v 10 minutě jsme vedli 1:0 po rohu P.Plívy se již tradičně hlavou uvedl P.Sabon.Bohužel nám vedení nevydrželo dlouho.Po hrubé chybě našeho bránce domácí lacině srovnali krok.Druhý gól do naší sítě padl po nedůrazu v obraných řadách a umístěné střele.Třetí branka do poločasu padla z hodně sporné situace,spíše bych se přikláněl k ofsajdovému postavení domácího útočníka.Další brankovou situaci zachránil včasných zákrokrem zneškodnil náš golman,ale to už byla ofsajdová situace o hodně zřetelnější.Po těchto hodně sporných momentech přišel zásadní rozhodnutí hlavního rozhodčího.Domácí útočník czela zřetelně nasimuloval vražení našeho hráče,hlavní sudí ač otočen zády k této situaci neváhal a ihned vytáhl červenou kartu pro našeho stopera.Poločas se dohrával velmi emotivně.

Ve druhém poločase se ale ukázal bojovný a týmový duch našeho mužstva.Po necelých třech munitách druhého poločasu bylo srovnáno.Nejprve opět P.Sabon po centru P.Plívy vstřelil hlavou svůj druhý gól a ihned vzápětí po akci T.Černého,ten přihrál P.Plívovi a ten tvrdou střelou srovnal skóre na 3:3.Celý druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý,fotbalový a hlavně bojovný.Domácí nevěděli co hrát,spíše zkoušeli něco co nemělo s fotbalem nic společného.Provokace,nadávky,faulování mimo zorné pole rozhodčího ....Bohužel v 10 a spíše už jen v 9 lidech(kdy v horečkách dohrával J.Blatnický) jsme nakonec podlehli.Po standardní situaci padl do naší sitě rozhodující gól.Našim hráčům nebylo po zápase nic co vytknout.Bohužel v nás přetrvává pocit toho,že toto všechno bylo asi předurčené dlouho před naším příjezdem.

Ne není to výmluva.Darovali jsme domácím dva góly to jistě ano,ale to ostatní bylo hodně navíc.Pokud někdo ví,jak se vedl zápas u tohoto soupeře před 14 dny,tak toto nam to značně připomělo.......Náhoda???Upřímně??Asi sotva.

Pokud někoho takový fotbal baví,a chce si tímto ne(fotbalovým) stylem udržet místo v okrese.Máme se jestě nač tešit.Bohužel v tom špatném slova smyslu.

Před kluky klobouk dolu,že to nezabalili po prvním poločase,kdy se to i v kabině ozvalo,že pokud takto bude veden celý zápas,radši budeme někde jinde než toto absolovovat.

Velmi dobře hrála obraná řada v čele s L.Černým.Celou hru koordinoval dobrým výkonem J.Oktávec ve středu zálohy,kde mu sekundoval M.Holobrada.A útočný tendem T.Černý a P.Knejzlík zatápěli domácím pečlivě a dost často.