Hatrick nováčka

15.01.2012 19:56

V druhém kole zimního turnaje ve Střešovicích jsem se utkali s posíleným mužstvem dorostu TJ. Sokol Bílá Hora o několik starších hráčů. Přesto jsme našeho soupeře přehrávali takřka po celé utkání a zvítězili jsme jasně 5-0  po poločasu 1-0.

Zápas jsme zahájili náporem a jen během prvních pěti minut jsme si vypracovali několik gólových šancí, které jsme ale nevyužili. Soupeř se zabarikádoval před svou šestnáctkou, hru na brejky jsme mu překazili zodpovědnou hrou. Pouze asi kolem dvacáté minuty se mu podařilo z tlaku několikrát vymanit, nebezpečně zaútočil, jenže bez pořádného zakončení. Po půlhodině hry jsme opět bělohorské dorostence zatlačili před jejich šestnáctku a konečně jsme i zavěsili. Na přihrávku za obranu si naběhl P. Plíva a obloučkem přehodil vyběhnuvšího brankáře. Do přestávky jsme ještě trefili tyčku, odražený míč se ale M. Stupalovi do prázdné branky dopravit nepodařilo.

V druhém poločase jsem už našeho soupeře k ničemu nepustili, podstatně jsme navíc zlepšili koncovku, takže jsme si zapsali ještě čtyři zásahy do černého. Zaskvěl se přitom novic v našem týmu Miloš Robovský, který během čtvrthodinky zaznamenal čistý hatrick pěknými góly. Poslední branku pak přidal P. Sabon.

Branky: 53., 57., 67. M. Robovský, 38. Plíva, 74. P. Sabon

Sestava: Z. Dudič - F. Šusta (30. R. Sojka), O. Fafejta, P. Kardinál, L. Černý (60. F. Kukla) - M. Klement (60. F. Šusta), J. Liška, P. Sabon, F. Kukla, (30. P. Plíva) - J. Velík (30. M. Robovský), M. Stupal (60. J. Velík)