Festival zahozených šancí

12.09.2011 15:25

Další festival zahozených šancí předvedlo naše béčko na hřišti vedoucího Vysokého Chlumce. Přesto se mu podařilo utkání ve druhém poločase hodně zdramatizovat, nakonec ale odjelo poraženo.

Po prohraném prvním poločase 0-3, kdy jsme přihrávali soupeři do gólových šancí, které třikrát proměnil a jednou z toho byla penalta, kterou soupeř naštěstí nedal, jsme se v druhém dějství zvedli. Brzo jsme také snížili na 2-3 po gólech F. Šusty a O. Měchury. To, co se pak dělo, bylo až neuvěřitelné! V hlavní roli byli naši dva "áčkoví" útočníci, kteří se v béčku rozehrávali po zranění, resp. fotbalové přestávce. Několikrát šli sami na brankáře, jenže bez gólového efektu. Smůlu prolomil až J. Pavlík po krásném centru P. Plívy a skóre srovnal. Místo toho, abychom zcela rozhozeného soupeře dorazili, pokračovali jsme v laxním zakončení až přišel trest. Po chybné rozehrávce utekli hned čtyři hráči domácích a nepovedenou střelu tečoval jeden z našich hráčů do vlastní sítě.

Branky: F. Šusta, O. Měchura, J. Pavlík

Sestava: Z. Dudič - M. Jiráň (30. T. Černý), M. Poláček, R. Fafejta, L. Listík - F. Šusta, M. Kočí (46. O. Měchura), P. Pazderka, T. Krotil - J. Pavlík, V. Kardinál (P. Plíva)