Dva zápasy čtvrtek - neděle - tři body.

18.05.2015 06:52

Ve čtvrtek v podvečer 14.5.2015 jsme odehráli odložený zápas proti mužstvu Kovohutí Příbram. Zápas se nám nevyvedl, bylo to bez "šťávy", soupeř nás přehrával ve všech činnostech a zaslouženě vyhrál 7 : 0, po poločase 2 : 0.

Sestava: Durdil - Patera, Reisser, Hlávka, Šiška, Mathauser, Kočí, Vostárek J., Vostárek P., Slabihoudek, Vandas, Ruth, Houska A.

Branky: 0

V neděli odpoledne 17.5.2015 jsme sehráli zápas proti žákům Spartaku Rožmitál. Pěkné počasí, vynikající trávník a výborná kombinační hra našich žáků vyvrcholila ve výhru (byť s trochou štěstí)  na hřišti soupeře 3 : 1, po poločase 1 : 1,  kdy hactrikem vynikl Honza Mathauser. Nutno pochválit všechny kluky za nasazení,  bojovný výkon a pěknou kombinační hru v záloze - bratři Vostárkové s Michalem Šiškou. Výborně zahrál na stoperu Filip Vandas a stále se zlepšující gólman Patrik Durdil.

Sestava: Durdil - Patera, Šefl, Hlávka, Šiška, Mathauser, Kočí, Vostárek J., Vostárek P., Slabihoudek, Vandas, Ruth, Houska A.

Branky: Mathauser 3x