Domácí dvojzápas

15.09.2010 07:32

Po třítýdenní pouze odehrají naše mančafty o tomto víkendu konečně svoje utkání na domácí půdě. V sobotu v půl páté se první mužstvo utká s posledním týmem tabulky Oborami, rezerva ve stejný čas, ale v neděli, přivítá béčko Dolních Hbit.

Z venkovních dvojzápasů naše mužstva přivezla tři, resp. jeden bod. Na jedné straně jde o kladné body v tabulce pravdy, na druhé straně to, že jsme zatím třikrát hráli venku a pouze jednou doma, samozřejmě tabulku poněkud zkresluje.

Určitě pozitivní je, že naše mužstva se venku předvedla jako týmy, které chtějí hrát fotbal. Škoda jen, že jsme to nepotvrdili výsledkově, zejména áčko v Dol. Dušníkách a béčko v Hříměždicích. V obou případech jsme utkání rozehráli velmi dobře, vedli jsme o dvě branky, přesto jsme odjeli poraženi.

Věřme, že se nám podaří v obou domácích utkáních složit reparát a budeme plně bodovat. Tým Obor sice ještě nezískal ani bod a dokonce nevstřelil ani branku, to by mohlo svádět k podcenění soupeře. Jak je to ale ošidné, jsme se přesvědčili mnohokrát, proto hráči, kteří nastoupí, musí od první minuty hrát koncentrovaně a dokázat, že jsme lepším týmem. Jak se ukazuje, ve IV. třídě zatím jasně dominuje tým Petrovic B, ostatní mužstva jsou poměrně vyrovnaná. To dává šanci našemu béčku rovněž sehrát s D. Hbitami dobré utkání.