Doma (pouze) bod

14.05.2015 13:32

Nedělní dusné odpoledne spojilo proti sobě dva týmy u kterých je předpoklad,že již v soutěži nikomu o nic nejde.Zápas se v celku odvíjel v poklidném tempu a po zhruba 10 minutách šli hosté do jednobrankového vedení , když se po zblokované střele odrazil míč zpět na kopačky hostujícího hráče a ten překonal našeho golmana.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po rohovém kopu P.Plívy se prosadil hlavou P.Burian.V posledních minutách zápasu nejprve mohl T.Černý vstřelit rozdílový gól,ale neproměnil svou šanci , to samé v zápětí udělal hostující hráč na opačné straně hřitě.Proto asi i zaslouženě skončil zápas 1:1.

Malá Hraštice A - Sparta Luhy  / 1:1 (1:1) 10.5.2015

Sestava :

Dudič – Plíva, Burian, Kardinál, Jiráň  – Měchura, Oktávec, Sabon, Listík L.(75.Vitásek), – Knejzlík, Blatnický (60. T.Černý)

Branky : 25. Burian