Doma opět 3 body

06.10.2014 17:54

To co nám nevyšlo v předchozím zápase venku,naopak vyšlo v dalším domácím utkání.Soupeře z milína jsme překvapili aktivní hrou od samého začátku a v podstatě celý první poločas byl v naší režii.Do sedla nás dostala první vážnější situace,kdy se P.Sabon odpoutal od hostujících obránců a na hranici šestnáctky byl faulován.Rozhodčí neváhal ani vteřinu a ukázal na značku pokutového kopu.Ten s klidným svědomím bezpečně proměnil J.Oktávec a hned v úvodu jsme šli do vedení 1:0.Hosté hrozili jen po naší šestnáctku,ale nic překvapivého nevymysleli.Druhá naše branka přišla po sérii rohových kopů.Asi čtvrtý rohový kop v řadě posadil na hlavu osamoceného P.Buriana P.Plíva a bylo zase o něco veseleji.Stav 2:0 vydržel do poločasu.Hostě měli snad jedinou vážnější akci v prvním poločase,ale tu zneškodnil Z.Dudič v naší brance.Ve druhém poločase dle očekávání si hosté zhruba 10-15 minut vytvořili trvalejší tlak,ale naše defenziva si vždy poradila.Druhá polovina zápasu sice nebyla až tak pohledná jako ta první,ale naše hra plnina svůj učel.Ke konci celého zápasu jsme vstřelil třetí a poslední branku utkání.Po faulu si míč postavil M.Holobrada,sice nepovedeným centrem našel hlavu R.Sojky,ten lehce přizvedl míč na obraný val hostí.Tam si naběhl P.Burian a ten pěknou hlavičkou pod sebe do prosturu malého vápna připravil branku pro P.Sabona.Ten hlavou vymetl šibenici a nedal golmanovi šanci vůbec reagovat.Pěkný fotbalový moment zakončil pro nás druhou domácí výhru v této sezóně.

Po minulém neůspěšném vystoupení našeho mužstva,byla nutnost si napravit reputaci.To se nám povedlo a pevně doufáme,že to znovu potvrdíme v dalším tentokrát venkovním zápase v Luhách.

Zápás se hraje v sobotu 11.10. od 16h.

SOBOTA 4.10.

Malá Hraštice A - Milín 3:0 (2:0)

Hřiště : Hraštice

Branky : 7.Oktávec (pk), 33.Burian, 84.Sabon