Dokopná mládeže

27.06.2011 08:00

Závěr jarní přípravné části naší mládeže jsme v pátek 24.6. na svatého Jana zakončili přátelským zápasem mladších žáků, kteří byli doplněni přípravkou, proti rodičům a trenérům mládeže.  Zápas, jak jinak, skončil remízou 5:5 a také penalty dopadly nerozhodně!

Zbývající hráči přípravky hráli mezi sebou na druhém menším hřišti na malé branky. Fotografie ze zápasu najdete na  http://hrasticemladez.rajce.net.

Fotbalový páteční podvečer jsme zakončili na hřišti posezením všech účastníků s občerstvením, jak to má být, až do pozdních hodin. Závěr sezóny se nám vydařil.

Jsme rádi, že se nám rozjezd mládežnické kopané v Malé Hraštici podařil. Stálo to nemalé úsilí všech, kteří to s Hraštickým fotbalem myslí vážně, pro něj žijí a pracují. Právě jim patří poděkování.

Do nového ročníku podzimní části fotbalové soutěže přihlašujeme 2 mužstva: mladší žáky a přípravku! Letní přípravu zahájí mladší žáci týdenním soustředěním už v červenci. Přípravu obou mužstev začneme společně počátkem srpna.

Hezké prázdniny přeje realizační tým: Jan Vitásek ml., Ing.Miloš Hnila, Pavel Zamrazil a Leoš Kudrna.