Dobrý výkon nestačil

23.04.2012 14:52

I přes to, že naše béčko předvedlo v Hříměždicích v utkání s tamní rezervou velmi dobrý výkon snad nejlepší na jaře, k bodům to ale nestačilo a prohrálo 0-1. Doplatilo na svou starou bolest, kterou je koncovka. Nelze se proto divit, že postavení v tabulce je takové, jaké je. Díky poměrně slušné kombinační hře jsme se poměrně často dostávali do šancí, jenže jsme takřka ani jednou netrefili branku, a to i z těch nejvyloženějších příležitostí! Platí to o opakovaných šancích J. Vitáska, ale i M. Jiráně, R. Fafejty, J. Velíka a hlavně T. Hoška, který se brankáře po pěkné kombinaci a finální přihrávce R. Fafejty mohl zeptat, kam chce střelu umístit, jenže jeho rána šla vysoko nad domácí svatyni. A tak o výsledku rozhodla chyba V. Batulky asi v 30. minutě, kterého obral na půli o míč domácí útočník, který postupoval sám na branku a vstřelil jediný gól utkání. A to domácí, kteří rozhodně tak líbivý fotbal jako my nepředvěděli, mohli dát ještě další čtyři branky, jenže třikrát trefili brankovou konstrukci a penaltu zneškodnil Z. Dudič.

Sestava: Dudič - Velík, Batulka, Pejla, Listík - Kardinál (68. Obrmajer), Pazderka, R. Fafejta, Jiráň - Vitásek, Hošek