Dobrý fotbal = dobrý výsledek

12.10.2015 17:31

Asi šlágrem (i z divácké návštěvnosti) osmého kola by se dalo označit utkání našeho Áčka proti favoritu soutěže a to týmu Rožmitálu.

Úvodních zhruba 15 minut bylo očividně v režii hostí.Ti si sice vypracovali tlak a asi dvě brankové šance,ale bez přesného zakončení.Tento tlak se našemu týmu podařilo ustát a naopak do konce prvního poločasu byl náš tým asi lepším mužstvem.

V 15 minutě se po krásné kombinaci na pravém kraji hřiště milimetrovým centrem prezentoval Fanda Knuth a přímo na tkaničku našel Jakuba Oktávce,a ten prostřelil hostujícího golmana.Hosté evidentně zaskočeni touto situací obdrželi za 5 minut další branku,když po povedené kombinaci ve středu hřiště se dostal do brejku Tomáš Černý a tvrdou střelou levačkou nedal sebemenší šanci aby golnam vůbec nějak reagoval.Do poločasového hvizdu náš tým ještě jednou navýšil skóre.Fanda Knuth efektivní patičkou překonal hostující obranu a Jakub Oktávec pod padajícím brankářem vstřelil svou druhou branku utkání.

Ve druhém poločase to byl od začátku očekávaný tlak hostí.Který se nám sice opět podařilo ustát,ale do sedla je měla dostala přísně odpískaná penalta.Tu naštěstí náš golman Tonda Šimek zneškodnil.Bohužel co se nepodařilo z pokutového kopu se hostům podařilo ze hry a v rozmezí cca 5 minut dvakrát po odražených střelách náš tým inkasoval dvě branky.

Tlak hostujícího mužstva s ubíhajícím čase narůstal,…………ale naopak mohl Jakub Oktávec ještě za stavu 3:1 vstřelit svou třetí branku,ale tentokrát byl golman tváří v tvář úspěšnější.Za stavu 3:2 si pak ještě Tomáš Černý krásně naběhl na milimetrový centr Honzy Petráka,ale z voleje jen těsně minul odkrytou část branky.Naše mužstvo i s dávkou štěstí zvládni tento těžký a pro diváky určitě i velmi atraktivní zápas a po třech remízových utkáních si vybojovalo tři body.

Velmi těžké utkání ve kterém se na naše kopačky opět vrátilo to fotbalové štěstí,které nás v posledních zápasech opustilo.

Tento zápas byl přesný opak předchozích zápasů,ve kterých jsme potřebovali několik šancí na vstřelení jedné branky,tentokrát to bylo přesně naopak a náš tým vytěžil z minima maximum.

Individuálně nechci nikoho hodnotit,myslím že všem hráčům se tento zápas povedl,tým bojoval jako jeden muž a tak by to mělo být.Když bojujete a nevzdáváte se,to fotbalové štěstí si vám jednou zase najde.Doufáme,že nás neopustí v příštích zápasech.

NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE - ROŽMITÁL pod TŘEMIŠÍNEM 3:2 (3:0)
Branky: 28 a 41 OKTÁVEC , 34 TOMÁŠ ČERNÝ

Sestava : Šimek - J. Petrák, Burian,T. Petrák, Jiráň - Slavík(14.Sabon), Oktávec, Durdil, Knuth(85.Černý L)  -  Neméth(30.Plíva) T. Černý