Další kladný bod z derby

11.10.2010 08:31

Po nervózním prvním poločase, když jsme hráli neuvěřitelně nepřesně, což nahrálo domácí rezervě Nové Vsi, která šla do jednobrankového vedení, jsme se v druhém poločase zlepšili. Zaslouženě jsme vyrovnali, takže jsme si do tabulky připsali další kladný bod.

Úvod derby se našemu mužstvu vůbec nepovedl. Hráči kazili i ty nejlehčí přihrávky, čímž trpěla hra především záložní řady. Ta se zmohla jen na několik nakopávaných míčů na naše útočníky, kteří si s tím evidentně nevěděli rady. A protože ani domácí mužstvo příliš nevynikalo, měla první půlhodinka slabou úroveň. Vzruch přinesl až závěr poločasu. Nejprve Novovesští šli do vedení po chybně zahraném našem ofsajdsystému, když se zapomněli vysunout hned dva hráči, takže domácí útočník bez problémů zavěsil. Teprve potom se naše hra na nádherném hřišti zlepšila, dostali jsme se několikrát do přečíslení, jenže jsme řešili většinu akcí zbrkle. A když jsme se dostali do zakončení, tak střely šly většinou hodně mimo branku.

Druhý poločas byl z naší strany už mnohem lepší, hráči se lépe pohybovali, míč tlačili na zem a začaly přicházet šance. Do první se dostal F. Šusta, který z právé strany vystřelil, jenže míč jen těsně minul levou tyč domácí branky. Po chvíli to ale vyšlo. P. Plíva nádherně vysunul do brejku P. Sochora a ten svoje narozeniny oslavil krásnou brankou. Síť poté rozvlnila i hlavička V. Batulky, jenže rozhodčí gól neuznal pro údajné strakání našeho hráče. Když už se zdálo, že se nic nestane, se o vzruch postaral M. Poláček, který místo toho, aby míč pustil brankáři, se snažil ho odkopnout, minul, takže vyslal do šance domácího útočníka, který ale naštěstí přestřelil.

Branka: 65. P. Sochor

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, V. Batulka,  L. Listík - P. Plíva, J. Mik (70. J. Zbožanský), Z. Matějka (80. V. Obrmajer), M. Jiráň - T. Krotil (46. P. Sochor), F. Šusta