Další gólový nášup

31.05.2011 07:39

Naše béčko opět odehrálo utkání, ve kterém padlo hodně gólů. Tentokrát jsme ale byli úspěšnější než soupeř a druhému mužstvu tabulky, rezervě Jesnice, jsme nasázeli pět gólů, zatímco jsme dostali jen jeden.

Ten přitom padl hned v úvodu. To také bylo na dlouho vše, co soupeř předvedl. V prvním poločase zlobil jen při ojedinělých útocích, s kterými jsme si poradili. Náš tým brzo vyrovnal R. Fafejtou a další gól přidal P. Sochor. Druhý poločas byl již převážně v režii našeho mužstva. Dobře jsme hráli zejména po pravé straně, kde si pozici falešného pravého křídla velmi dobře plnil O. Měchura. Po jeho akcích také padli všechny tři góly, jednu efektně zakončil J. Oktávec, další dvě F. Šusta.

Branky: 78. a 80.  F. Šusta, 23. R. Fafejta, 29. P. Sochor, 65 J. Oktávec

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka, P. Kardinál - F. Šusta, J. Oktávec, R. Fafejta (46. J. Mik), L. Listík (58. M. Jiráň) - P. Sochor (81. V. Obrmajer), T. Krotil