Čimelice – Malá Hraštice 4:2 (0:0)

03.05.2012 13:20

V dalším mistrovském utkání hostil naše mladší žáky celek z jihočeských Čimelic. K utkání jsme odjeli s menším počtem hráčů a to bylo bohužel znát.

Utkání s velmi fotbalovým soupeřem jsme začali aktivně a nebojácně, za což je třeba náš tým pochválit. Opět se ale ukázalo, kde nás tlačí bota – v koncovce. Po několika neproměněných šancích jsme začali fyzicky odpadat a soupeř postupně začínal přebírat taktovku. Ke konci poločasu už se hrálo především na naší polovině, nás několikrát podržel brankář Sysel, takže se šlo do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

O poločase jsme nabrali síly a mohli jsme zase na soupeře vyrukovat útočnou hrou. Byli to však domácí, kteří dokázali vstřelit první branku a to už pět minut po půli po nenápadné, ale námi nedůrazně dohrané standartce. Nic jsme ale nezabalili a nenechali jsme diváky dlouho čekat na vyrovnání. Po centru ze strany vyrovnal Koc. Netrvalo dlouho a šli jsme do vedení – po brejkové situaci a samostatném úniku skóroval opět Koc na 2:1. Bohužel chvíli na to si vybral náš kapitán slabší chvilku, po úniku z levé strany a následné přihrávce dobře hrajícího Šišky netrefil Pepa z metru odkrytou bránu. Následně na to se opět ukázalo klasické pravidlo nedáš – dostaneš, když hned z protiútoku dokázaly Čimelice vyrovnat. To je dokázalo nakopnout, zatímco nám opět začaly docházet síly. Na posledních deset minut nás domácí opět zavřeli na své polovině a bylo asi otázkou času, kdy dokáží otočit skóre ve svůj prospěch. Branku vstřelili asi sedm minut před koncem, z jednoho ze série nebezpečných rohů. Když jsme chtěli pár minut před koncem sebrat poslední zbytky sil a přenést je do útoku dostali jsme čtvrtou branku, která jen pečetila stav utkání.

Sestava: Sysel - Hlávka, Blažek, Zoček, Vildmon, Svatoš, Vostárek J., Vostárek P., Koc, Šiška, Kočí, Medek

Branky: Koc 2x