Bratrovražedný boj rozhodly až penalty

04.07.2011 10:44

Ne, nešlo o nějakou bitvu, ale jen  o další ročník utkání Malé a Velké Hraštice. Chvílemi, zejména v závěru to ale jako na bojišti vypadalo, to když se začalo od kopaček některých hráčů jiskřit. Ale až na menší šrámy si nakonec všichni odnesli příjemný pocit z poctivého výkonu a dobrý základ pro žízeň. Utkání ale poznamenala nepřízeň počasí, takže nakonec se na prestižní zápas přišla podívat jen hrstka diváků.

Utkání nakonec skončilo nerozhodně 7-7 a o výsledku rozhodly penalty, které Velkohraštičtí vyhráli těsně 4-3.

M. Hraštice: J. Vitásek, J. Měchura, O. Měchura, O. Fafejta, R. Fafejta, L. Kudrna, L. Listík, J. Pavlík, M. Jiráň, P. Vostárek, Z. Makovička, V. Obrmajer,

V. Hraštice: P. Haspekl, M. Hnila, V. Batulka, P. Sláma, M. Holobrada st., M. Holobrada ml., J. Liška, A. Kryšpín, L. Černý, J. Rákosník, M. Rákosník, T. Hošek