Bojovný výkon nestačil

29.08.2011 20:29

Také naše béčko podalo v Oborách, které byly ještě v minulé sezóně ve III. třídě soupeřem áčka, dobrý výkon, k bodům to ale nestačilo. Vše podstatné se rozhodlo kolem 70. minuty, kdy jsme si nechali v rychlém sledu po rozích dát dva góly.

Za stálého deště se hrál útočný fotbal z obou stran. Nám patřil úvod utkání, domácí branku jsme v té době ohrožovali zejména střelami z větší vzdálenosti. Potlesk hrstky prokřehlých diváků si vysloužily především rány M. Poláčka a V. Batulky, jenže obě šly jen těsně vedle, respektive nad branku. Poté se ukázali domácí hráči, jejich dvě slibné příležitosti ale zmařil náš nejlepší hráč utkání - brankář Z. Dudič. V závěru poločasu jsme byli opět aktivnější než domácí. Největší šanci měl P. Pazderka, kterému předložil míč T. Hošek, jenže Petrova tvrdá střela trefila jen záda domácího obránce, který tak zastoupil již překonaného oborského brankáře.

Domácí tým nastoupil do druhého poločasu s velkých odhodláním, jenže náš brankář doslova čaroval. Dokonce vyrazil poměrně dobře kopnutou penaltu! A tak se blížila rozhodující 67. minuta utkání. Po marném tlaku domácích jsme se opět vzchopili, výsledkem ale byly naše dvě zmařené šance, které nakonec, jako se po chvíli ukázalo, rozhodly o konečném výsledku. Hlavní roli v nich hrál benjamínek týmu, teprve sedmnáctiletý T. Hošek. Nejprve ve výhodné pozici ještě hledal lépe postaveného V. Kardinála, který ale už neměl sílu ke střele. Poté se do brejku dostal opět Tomáš, z domácího stopera udělal krátkou kličkou solný sloup, postupoval sám na branku, jenže jeho střela přeletěla nejen ztuhlého brankáře, ale i břevno domácí svatyně. Oborští okamžitě rozehráli a z protiútoku vybojovali roh. Zahráli ho skvěle, na míč si naskakovali hned dva hráči a bylo to 1-0 pro domácí. Neutekly ani dvě minuty a také po rohu jsme dostali druhou branku. V závěru jsme sice domácí mužstvo zavřeli do jeho šestnáctky, jenže jsme kromě několika nebezpečných centrů nic nevymysleli, takže jsme z Obor odjeli z porážkou 0-2.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, V. Batulka, M. Poláček, L. Listík (68. M. Kočí) - V. Obrmajer, P. Pazderka, R. Fafejta, T. Krotil - T. Hošek, V. Kardinál (75. J. Měchura)