Bezkrevný výkon

21.05.2012 07:46

V utkání s rezervou Dolních Hbit naše béčko nezopakovalo výkon z předchozích dvou utkání a prohrálo 1-2. Ukázala se opět stará pravda, že hrajeme lépe proti silnějšímu soupeři než slabšímu.

Co nám bylo platné, že jsme byli fotbalovější, když jsme této výhody nevyužili a vlastně jsme si za celý zápas nevytvořili gólovou šanci. Domácí tým vstřelil první gól doslova z ničeho, po pochybné naší výhodě a ztrátě míče, jenže jsme dál hráli bez nápadu, pohybu, přesné přihrávky i střely. Bylo přitom zarážející, že domácí fotbalisté, ač převážná část z nich byla mnohem starší než naši hráči, byli u míče většinou dřív, jenže ani oni si s tím nevěděli moc rady. Proto utkání nemělo po většinu času valnou úroveň.

Druhý gól jsme dostali v půli druhého poločasu po neodpískaném šlapáku a brejku v době našeho doslova jalového tlaku. Zkorigovat výsledek se nám nakonec podařilo asi deset minut před koncem díky důrazu M. Jiráně.

Branka: 81. M. Jiráň

Sestava: Dudič - Grafnetr, Matějka, Batulka, L. Listík (61. Pejla) - Šusta, Oktávec, Pazderka, Jiráň - Krotil (76. Obrmajer), R. Fafejta