Béčko veze bod aneb ......Otec střídá syna :-)

21.09.2015 20:21

Otec střídá syna :-) ,

Bohumil Křivonoska ml. vstřeli v utkání jednu branku a poté přenechal místo svému otci Bohumilu Křivonoskovi st.

I na takové utkání se dá narazil ve IV.třídě.

Chladnější nedělní odpoledne,tři branky na každé straně a asi zasloužená remíza pro obě mužstva.

Vstup do utkání byl v našem podání o poznání lepší a hned z první vážnější šance se podařilo skórovat do domácí sítě.M.Stupal si ideálně naskočil na centr R.Millera a dostal náš tým do vedení.

Hosté trochu opařeni vývojem utkání začali být aktivnější a i zaslouženě srovnali stav střelou k pravé tyči kde neměl náš golman šanci zasáhnout.

Poločasový výsledek tedy 1:1.

I úvod druhého poločasu nám vyšel na výbornou a to když se trefil do protipohybu brankáře umístěnou střelou B.Křivonoska ml.

Domácí však opět srovnali krok a poté ještě vstřelili ještě jednu banku.Naše mužstvo nesložilo zbraně a v podstatě ihned z protiútoku důrazným P.Knejzlíkem ve vápně srovnalo stav na 3:3.

Tento stav vydržel až do konečného hvizdu.Obě mužstva si během zápasu vytvořila dosti brankových příležitostí,ale žádná nebyla z obou stran využita.

Spravedlivá remíza a bod z venku se vždy počítá.

V našem B týmu tedy před jednozápasovou pauzou vládne spokojenost.

Kosová Hora B - Nová Ves/Malá Hraštice B  3:3 (1:1)

Branky : 10. Stupal, 55.Křivonoska , 84. Knejzlík
Zdroj: http://pribramsky.denik.cz/fotbal_region/jah-kam20150918.html

Sestava : Dudič – L.Černý, Plíva, Fafejta, Pospíšil – Miller ,Sabon, Knejzlík, Křivonoska ml (60.Křivonoska st.)  – Stupal , Holobrada (70 Vaňha)