Béčko pokračuje

14.09.2015 08:22

Náš druhý tým si vede až nečekaně dobře v této sezóně.Další domácí utkání zvládlo na jedničku a hosty z Jesenice porazilo zcela jasně 6:1 , ale nutno přiznat,že hosté první poločas pro zranění dohrávali v devíti lidech.Poločasový výsledek byl tedy 3:0 a o dvě branky se postaral J.Vitásek a jednu vsítil P.Knejzlík.

Právě druhý zmiňovaný hráč ve druhém poločase vstřelil ještě dvě nádherné branky a završil svůj hattrick.Jednu vstřelenou branku hezčí než druhou a obě do prostoru nejdříve levé a pak pravé šibenice.Poslední branku utkání vstřelil na konci zápasu B.Křivonoska ml. Který bodlem překonal hostujícího golmana.

Naše mužstvo mohlo během utkání sice ještě vsítit více branek,ale druhý poločas pojalo spíše (chvílemi) tréninkově.

Nová Ves/Malá Hraštice B – Jesenice 6:1 (3:0)

Branky : 44, 78, 85 Knejzlík , 30 a 40 Vitásek , 90. Křivonoska ml.

Sestava : Sysel – Měchura, Klement, Sojka (46.Křivonoska ml.), Jiráň (46.Dvořák)  - Roman, Holobrada, Knejzlík, L.Černý – Plíva , Vitásek (60.Listík J.)