Béčko doma vítězně

19.10.2015 20:24

Začátek utkání náš tým pojal velmi zodpovědně a od úvodního hvizdu byl jasně lepším tým.Ale z našeho úvodního tlaku náš tým nic nevytěžil  a hosté z ojedinělé šance vstřelili první branku utkání.

Srovnání stavu nenechalo na sebe dlouho čekat a po závaru v pokutovém území se míč dostal k osamocenému Petru Plívovi a ten hlavou bez problému srovnal skóre. Náš tlak se stupňoval a druhá branka nenechala na sebe dlouho čekat.

Tu si vstřelil paradoxně sám bývalý hráč Malá Hraštice Filip Šusta pod tlakem Miroslava Stupala, který ho čistě atakoval v malém vápně.

Druhou (více než spornou) branku hostí uznal hlavní rozhodčí, který byl přesvědčen, že míč překročil celým objemem brankovou čáru po rohovém kopu hostí a nepřehledné situaci v našem pokutovém území. Tuto branku uznal, ačkoli stál na hranici velkého vápna. Nic  naplat,náš tým ale i tak kontroloval situaci a průběh utkání.

Třetí šťastnou branku vstřelil Patrik Sabon po zahrávané standardní situaci. Tečovaný míč trefil pro hosty nešťastně bránícího hráče a poslal míč úplně na druhou stranu, než měl namířeno brankář. Štastná trefa ale vedení zasloužené.

Srovnání stavu na 3:3 nastalo po nařízeném pokutovém kopu po faulu Lukáše Listíka na pronikajícího útočníka. Srovnaný stav nezůstal ale dlouho a po rohovém kopu se prosadil po nahrávce Romana Millera střídající útočník Jiří Listík.

Do konce zápasu zbývalo jen několik minut a hosté sice vyvinuli určitý tlak a v poslední minutě náš obránce musel zaskakovat na brankové čáře za již překonaného golmana.

Asi by to nebyla spravedlivá remíza za celý vývoj utkání, ale co je ve fotbale spravedlivé že?

Jsme rádi, že náš tým po dvou nepřesvědčivých utkáních opět navázal na vítěznou vlnu. Snad nám to ještě vydrží.

Nová Ves/Malá Hraštice B – Prostřední Lhota 4:3 (2:2)

Branky : 15 Plíva , 25 Stupal , 76 Sabon , 83 Listík Jiří.

Sestava : Jiráň – Měchura, Klement, Fafejta, Listík L.  - Miller , Holobrada, Sabon, Plíva - Stupal , Křivonoska ml. (65.Listík J.)