Anglický týden.

16.09.2013 08:32

Během týdne odehráli doma naši mladší žáci 2 zápasy 1. a 4. kola soutěže okresního přeboru v kopané.

Ve středu 11.9. odpoledne jsme vysoko prohráli s tradičním soupeřem TJ Kovohutě Příbram 0 : 12. Zápas se nám vyloženě nepovedl, kdy v 1.půli jsme nechali soupeře hrát a prohráli ji zaslouženě 0 : 11. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali, ale gól i přes naše šance se nám nepodařilo vstřelit a 2. poločas prohráli 0 : 1.

Sestava: Vandas - Douša, Hlávka, Kudrna, Slabihoudek, Stracený, Šefl, Švancara, Patera, Pavlis, Reisser.

V neděli 15.9. dopoledne se hrálo „derby“ s mladšími žáky ze Staré Huti. Po velmi vyrovnaném zápase a dobrém výkonu jsme v samotném závěru neudrželi nerozhodný výsledek a prohráli 2 : 4, po poločasech 0 : 2 a 2 : 2.

Sestava: Vandas - Douša, Hlávka, Kudrna, Slabihoudek,  Stracený, Šefl, Švancara, Patera, Pavlis, Reisser.

Branky: 2x Kudrna.

Miloš Hnila