1. FK Příbram - Malá Hraštice 42:0

03.10.2011 06:58

V 6. kole soutěže starší přípravky jsme v sobotu na hřišti FK Příbram utrpěli krutou porážku od výrazně vyspělejší a fotbalově zdatnější  přípravky 1. FK Příbram. K průběhu zápasu a výsledku není co dodat.

Chci se pouze zastavit nad způsobem jednání a chování činovníků, kteří se v těchto tzv."velkoklubech", jako je 1. FK Příbram a Spartak Příbram, starají (spíše nestarají) o hosty. Nikdo se nám nepředstavil, nikdo nás neuvedl nebo alespoň neukázal nám kabinu, vše zcela anonymní a studené, neosobní. Na tento druh chování nejsme zvyklí, neboť k soupeři máme úctu a pokud jej hostíme, tak se o něj postaráme a snažíme se mu vytvořit co nejlepší podmínky.

V Příbrami nám předvedli fabriku na fotbal, nic víc. Jediné o co projevili zájem po zápase, byl náš gólman. Takto bych fotbal na mládežnické úrovni dělat nemohl a nechci!

Ing.Miloš Hnila