1. FK Příbram B - Sokol Malá Hraštice 3:7

19.09.2012 07:44

S pokorou, ale ne s respektem jsme nastoupili proti soupeři z Příbrami a první třetinu jsme vyhráli 4:0. Hráli jsme s přehledem a soupeře prakticky nepustili ke své brance.

Ve druhé a především třetí třetině jsme odcházeli fyzicky. Důvodem bylo i to, že jsme měli pouze dva hráče na střídání, proti soupeři, který střídal celé pětky. Druhou třetinu jsme ještě vyhráli 2:1, třetí třetinu jsme prohráli 1: 2. Klukům patří obdiv za bojovnost a za výkon, řada kombinací byla velmi fotbalová. Hattrickem se blýskli dva naši hráči – Tomáš Kudrna a Filip Stracený. Zážitkem pro kluky bylo také to, že si zahráli na hlavním hřišti 1. FK Příbram.

Sestava: F. Vandas – M. Ruth, M. Hlávka, F. Stracený, T. Kudrna, M. Šefl, P. Kramer, J.Kamzík.

Branky: 3x  F. Stracený, 3x T. Kudrna, M. Ruth.

Další mistrovský zápas hrajeme v sobotu doma 22. 9. v 10.00 se Spartakem Příbram.

Ing. Miloš Hnila