30.10.2013 19:45

Předposlední podzimní domácí zápas nám opět nevyšel,ačkoliv jsme to byli my kdo měl ke vstřelení první branky utkání blíže.To po našem mírném tlaku se zhruba v 15 minutě dostal míč k noze P.Pazderky,který ze 20 metrů trefil pravou spojnici,od té se míč odrazil na brankovou čáru a bohužel pro náš i následně ven zpět do hřiště.To paradoxně hosty vyburcovalo ke zvýšené aktivitě a po sérii rohových kopů si naše obrana při jednom takovém počínala velmi laxně a dovolila hostům sice se štěstím ale přeci jen skórovat.Druhý gól nenechal na sebe dlouho čekat a z rychlého přenesení hry z levé strany z pohledu hostí na pravou se střelou podél našeho brankáře ke vzdálenější tyči podruhé prosadil hostující útočník.Z naší strany se během prvního poločasu moc neudálo,spíše jednalo jen o takový lehký náznak tlaku i když alespoň v prvních 15 minutách jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem.Druhý poločas mohl začít pro nás opět lépe.To když byl hned v začátku poslán p.Plívou do gólové šance J.Pavlík,ale tváří v tvář brankáři selhal a jen trefil padajícího golmana.To bohužel bylo za celý poločas z naší strany snad jediná možnost něco s výsledkem udělat.Za zmínku stojí snad ještě průnik J.Pavlíka do otevřené obrany,který byl na hranici šestnáctky faulován za žlutou kartu.Z následného trestného kopu zahrávaném p.Plívou jsme nic kloudného nevytěžili.Třetí gól padl opět po rohovém kopu a náběhu útočního hráče na přední tyč kde ho nechali bránící hráči samotného v klidu zakončovat bez sebemenší šance našeho golmana na nějaký zákrok.

V podstatě Rosovice byli lepším a kvalitnějším soupeřem,který nám udělil lekci z produktivity.

Další sobotní utkání nás čeká na půdě nováčka soutěže a to týmu Kosové Hory.Myslím,že tento zápas může být zlomovým pro obě mužstva a možná naznačí,jak se bude dál vyvíjet další působení jak domácího týmu tak hlavně týmu našeho.Možná,že právě tento souboj hodně lecčemu napoví.

Malá Hraštice - Rosovice 0:3 (0:2)

Sestava : Dudič - Sojka ,Burian ,Kardinál ,Petřina , - Plíva ,Oktávec ,Pazderka ,Černý L. (75.Listík L.) - Pavlík ,Fafejta R.(60.Měchura)